Kodutehnika

Miks osta kodutehnika meilt? | Innovaatilised pliidiplaadid | Isemõtlev sahtelkülmik | Ergonoomiline nõudepesumasin |

Kodutehnika peab meid teenindama aastaid ning seetõttu on soovitav teha otsus uusima tehnoloogia ja kvaliteetse tehnika kasuks. Kui soovite luua tehnilise poole pealt täiuslikult funktsioneeriva kodu, siis meie kaudu saab tellida endale kõige pöörasemaid lahendusi, mis sinu koduse elu lihtsamaks ja mugavamaks teevad. Tehnikat saab mugavalt tellida ka meie E-sisustuse e-poest!

Electrolux kodutehnika

Electrolux kodutehnika

E-sisustus pakub oma klientidele esmaklassilist kodu- ja köögitehnikat järgmiste  kaubamärgide seast: AEG, Electrolux, Miele, Siemens, Bosch, LiebherrDeDietrich, SmegFalmec, Sirius. Nõudlikumale ja disaini hindavale kliendile pakume ka innovaatilisemat ja eksklusiivsemat köögitehnikat nagu Electrolux Grand Cuisine, Molteni, Wolf, Sub-Zero, ABK InnoVent, Gaggenau, Ilve, Fisher & Paykel, Küppersbusch vms, mida tavapoodide valikus ei leidu.

Miks osta kodutehnika meilt?

Kõige kaasaegsemad kodutehnika lahendused

– Hoiame ennast kursis viimaste trendide ja tehnoloogiatega kodutehnika turul, külastades maailma  suurimaid kodutehnika ja elektroonika messe (IFA Berliinis ja Eurocucina Milaanos).

Mugav osta

– Kaasaegne veebipood: pood.e-sisustus.ee – Professionaalne nõustamine toodete valikul – Teeme Teile personaalse müügipakkumise, kus on välja toodud toodete pildid, kirjeldused, tehnilised andmed. Soovi korral toome tehnika kohale, paigaldame ja koolitame. – Maksta saab sularahas, ülekandega, pangalinkide ja krediitkaardiga veebipoes.

Turvaline ost

Toodetele on tagatud tootja garantiid.

Electroluxi ametlik edasimüüja

E-sisustus on ametlik Electrolux Eesti edasimüüja. Tehnika ostmine ametlikult edasimüüjalt annab kliendile kindluse, et kõikidele pakutavatele toodetele on ka kohapeal teenindus ja hooldus garanteeritud.

Electroluxi partneri üheks suureks eeliseks on, et ostu ja müügiprotsessi töövahendina kasutatakse innovaatilist Electroluxi ülemaailmset B2B ehk Business to business süsteemi. See võimaldab pakkuda kliendile laias valikus kõige uuemat tehnikat. Meie kaudu on võimalik tellida ka selliseid Electroluxi eksklusiivseid tooteid, mida tehnikapoodidest osta ei saa.

Innovaatiline kodutehnika

Innovaatilised pliidiplaadid

Meie poolt pakutavas toodete valikus on firma ABK InnoVent (Holland) tooted, mis on erilised oma ainulaadse gaasi- ja induktsioonplaatide tootesarja i-Cooking poolest. Valiku i-cooking tooteid leiad meie e-poest.

i-Cooking toodete innovatilisus seisneb selles, et kasutaja saab ise vastavalt soovidele kujundada toiduvalmistamise ala ning tööpinna.

 

Pliidilaadist on tööpinnal vaid vajaminevad osad ehk gaasipliidi puhul põletid, nupud ja induktsioonpliidi puhul tsoonid, juhtpaneel.

Selline lahendus võimaldab tööpinda maksimaalselt ära kasutada. Lisaks kasutus-mugavusele toovad eraldiseisvad tsoonid välja tööpinna ilu ning tagavad minimalistlikuma kujunduse ja sobitumise interjööriga.

Isemõtlev sahtel külmik

FISHER & PAYKEL (Uus-Meremaa) on tuntud oma innovaatiliste kodumasinate poolest, mille märksõnadeks on tehnoloogia, disain, kasutajasõbralikkus ja keskkonnateadlikkus. Vaata videot Fisher & Paykel sahtel külmikust ning kuidas isemõtlev Active Smart külmik hoiab Teie toidu kauem värskena. Samuti on sahtelkülmiku eeliseks tema kasutusmugavus ja integreerimisvõimalus mööblisse mille tõttu sobitub sahtelkülmik paremini interjööriga. http://www.youtube.com/embed/E7PFm-6N98U

Ergonoomiline nõudepesumasin

Fisher & Paykeli innovaatilisest tootevalikust tasub välja tuua ergonoomilised ja hea kasutatavusega sahtel nõudepesumasinad.

Fisher & Paykel’i sahtel nõudepesumasinat DishDrawer™  iseloomustab kompaktne tehnoloogia, et tagada võimalikult suur maht nõudepesumasina sahtlis. Unikaalne SmartDrive™ mootori tehnoloogia, intelligentne elektroonika ja lihtsa mehaanika kombinatsioon annab tulemuseks rohkem ruumi nõudele ja parima pesutulemuse. Fisher&Paykel toodete valiku leiad meie e-poest.

Vaata ka videot, kus räägitakse Fisher & Paykel nõudepesumasina innovaatilisest tehnoloogiast.

Galerii

Generated by Facebook Photo Fetcher 2