Kontorimööbel

Valmistame eritellimusel kaasaegsemaid kontorimööbli täislahendusi. Meil on suured kogemused just IT valdkonna kontorite sisutamisel tänu millele omame pädevust läbi viia tehnoloogiliselt keerukamaid projekte. Kontorimööbel toodetakse Eestis meie poolt välja valitud parimate tootjate poolt.

Meilt on võimalik ka tellida sisekujundaja, kes on spetsialiseerunud avalike ruumide sisustamisele ning kes aitab Teid kontorimööbli planeerimisel ja kujundamisel. Moodsa 3-D kujundusprogrammi abil saate võimalikult reaalse ettekujutuse projekteeritavast kontorimööblist.

Kontorimööbli lahendused

* Nõupidamiste ruumi  sisustus

* Garderoobid

* Kontori köögid

* Abiruumide sisustus

* Audio-video tehnika

* LED-valgus lahendused

 

LED-valgus lahendus kontoris

Kontori sisustuse üks olulilisi komponente on valgustus. Pakume kontoritesse ja köökidesse kaasaegsel tehnoloogial põhinevaid LED-valgus lahendusi.

LED- valgusseinLED-valgus lahendus pakub palju erinevaid võimalusi nii koht- ja üldvalgustusena kui ka meeleolu loomise eesmärgil. Samuti on LED-valgustid on energiasäästlikud, kauakestvad, heleda ja sooja valgusega.

Meeleolu loomiseks kasutatakse mööbli garniiside taha integreeritud valgusribasid. Puldiga on võimalik reguleerida valgus- ja värvustugevust, samuti värvidevaheldumise kiirust jms. 

LED-valgustid kulutavad väga vähe elektrit. Võrreldes praeguste valgustitega on nende energiasääst kuni 80%.
LED-valgus on heleda valgusega, samas ei väsita see silmi. Kuna diood on hästi väikese mõõduline, siis see lubab valgusallika peita enneolematult väikesesse ruumimahtu. Samuti ei kahjusta LED-valgusti kontorimööblit kuna kuumenemine on minimaalne.

Tehtud tööd: Kontorimööbel

Generated by Facebook Photo Fetcher 2